II Ogólnopolski Konkurs "Co młodym w duszy gra?" 2022

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Ogólnopolskim Konkursie "Co młodym w duszy gra?" - 19-21 maja 2022 r., który jest dedykowany wszystkim uczniom klas skrzypiec, wiolonczeli i fortepianu szkół muzycznych I stopnia bez pionu ogólnokształcącego.

Konkurs jest organizowany przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej, a opiekę merytoryczną sprawuje Centrum Edukacji Artystycznej.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie młodych talentów, propagowanie kultury muzycznej, a także integracja i wymiana doświadczeń społeczności artystycznej. Wszelkie informacje znajdą Państwo w Regulaminie, który stanowi załącznik
do niniejszej wiadomości. Termin składania zgłoszeń mija 29 kwietnia 2022 r.

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji pedagogom sekcji instrumentów klawiszowych
i strunowych.

Z wyrazami szacunku,

Organizatorzy

 

załącznik regulamin konkursu


Lista laureatów I Ogólnopolskiego Konkursu ,,CO młodym w duszy gra?" 2021

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW
I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„CO MŁODYM W DUSZY GRA”Mamy ogromną przyjemność przedstawić wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu „Co młodym w  duszy gra?”.
Komisja interdyscyplinarna w składzie:dr hab. Adam Mokrus (przewodniczący),
dr hab. Natalia Kurzac-Kotula,
dr Piotr Banasik,


spośród wszystkich 501 uczestników, wyłoniła laureatów według następujących zasad:


GRAND PRIX – 25 pkt
I miejsce – 24 punkty
II miejsce – 23 punkty
III miejsce – 22 punkty
Wyróżnienia – 21 punktów.Serdecznie gratulujemy zarówno laureatom jak i wszystkim pozostałym uczestnikom Konkursu. Poziom artystyczny nadesłanych nagrań był niesłychanie wysoki. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji za rok uda nam się z Państwem spotkać na żywo w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia Koncertu Laureatów, na którym prezentują się zdobywcy nagród Grand Prix.

 

Format PDF